Bilocale Spazioso A Lambrate

  • 60 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Lägenheten Bilocale Spazioso A Lambrate Milano med 1 sovrum ligger i distriktet Città Studi, och tunnelbanestationen Piola ligger cirka 10 minuters promenad bort. Den 60 m² stora lägenheten har plats för upp till 4 gäster.

Det här boendet har balkong, sitthörna och vardagsrum samt utsikt över staden. För att garantera din komfort finns en bidé, en duschkabin och en separat toalett i lägenheten. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badlakan och handdukar.

Lägenheten Bilocale Spazioso A Lambrate erbjuder också ett komplett kök.

Det väldigt bra läget erbjuder enkel tillgång till San Maurizio al Monastero Maggiore cirka 4 km bort. Cirka 15 minuters bilfärd från den här lägenheten hittar du Nattvarden. Cimitero monumentale di Milano ligger cirka 4,1 km bort, och Milano Bio Estetica ligger också några meter bort från lägenheten Bilocale Spazioso A Lambrate. Du kommer att befinna dig 400 m från busshållplatsen Via Pacini - Via Ponzio.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Bilocale Spazioso A Lambrate Milano
Beautiful And Spacious Two-Room Apartment
Mobilpris

Beautiful And Spacious Two-Room Apartment

9.7
Exceptionellt 12 recensioner
281 m från boendet
Case Ospitali - Dimora Tina, Ampio Trilocale In Zona Lambrate Comodo X4
Mobilpris

Case Ospitali - Dimora Tina, Ampio Trilocale In Zona Lambrate Comodo X4

340 m från boendet
USD 231 USD 208
per natt
-Ethnic Design Loft- Con Soppalco Citta Studi M2
Mobilpris

-Ethnic Design Loft- Con Soppalco Citta Studi M2

8.2
Väldigt bra 22 recensioner
376 m från boendet
USD 311 USD 280
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Milano Linate flygplats
    8 km

    Tågstationer

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    2,4 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 20:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Licensnummer015146-LNI-05849,IT015146C2RPYJL5T3
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Bilocale Spazioso A Lambrate?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Bilocale Spazioso A Lambrate inkluderar bland annat Cimitero monumentale di Milano, San Maurizio al Monastero Maggiore, Nattvarden.
    • Hur stort är lägenheten Bilocale Spazioso A Lambrate?
      Lägenheten Bilocale Spazioso A Lambrate är 60 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Milano Linate flygplats
    8 km

    Tågstationer

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    2,4 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Bilocale Spazioso A Lambrate Milano

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng